Keleivių vežimas į angliją

Jau 10 metų vežame į Angliją ir atgal keleivius, siuntinius, krovinius. 


Keleivių vežimas į AnglijąŠiuo metu galima rinktis ne tik begalę keliavimo būdų į Angliją, bet ir šios paslaugos tiekėjų. Augant emigracijos mastams, keleivių vežimas į Angliją tapo itin reikalinga ir populiaria paslauga. Vos pasitaikius progai daugelis Lietuvoje likusių giminaičių ir draugų, kraunasi lagaminus ir keliauja aplankyti seniai matytų artimųjų. Keliautojų poreikiai yra patys įvairiausi – vieni renkasi skrydžius lėktuvu, kiti sėda į nuosavus automobilius ir pasileidžia ilgai kelionei per Europą, o dar kiti – renkasi mūsų mikroautobusus ir be jokių rūpesčių pasiekia Angliją.

Lėktuvai, autobusai ir mikriukai į Angliją kursuoja kiekvieną dieną, todėl kiekvienas, išsiruošęs aplankyti artimuosius, gali išsirinkti tinkamiausią kelionės būdą. Surasti pigius skrydžius reikiamomis dienomis gali būti itin sunku ne tik šventiniu ar atostogų sezono metu. O jeigu turite skrydžio baimę, kelionė lėktuvu sukels daug streso, todėl mes siūlome išbandyti kelionę patogiu ir erdviu mikroautobusu. Šauniais mikroautobusais vežame keleivius ir siuntas tiek į Angliją, tiek iš Anglijos. Kelionės metu mūsų mikroautobusas pravažiuoja Lenkiją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją ir Prancūziją.

Kelionė lėktuvu yra kur kas greitesnė, bet kelionė mikroautobusu yra kur kas paprastesnė. Jums nereikia anksti pradėti planuoti kelionės, ilgas valandas naršyti skrydžių bendrovių puslapiuose, ieškoti pigiausių bilietų ir kuo greičiau juos įsigyti. Keliauti mikroautobusu yra ne tik pigu, bet ir patogu, su mumis kelionės tikrai neprailgs.

Kodėl rinktis mus?

  • Stovėdami autobusų stotyje galbūt neišgirsite nedrąsiai šūkčiojančio vyriškio „vežu į Angliją“, tačiau bent vieną pakabintą ir Jūsų dėmesį patraukusį skelbimą čia tikrai pamatysite. Todėl tikriausiai Jums kyla klausimas, kodėl turėtumėte rinktis būtent mūsų teikiamas paslaugas? Pirmiausia, mes siekiame patenkinti visų klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausia aptarnavimo lygį. Mes taip pat rūpinamės klientų saugumu, todėl visi keleiviai yra apdraudžiami ir vežami kokybiškomis ir patogiomis transporto priemonės. Be to, savo klientams siūlome tinkamiausią kainą už kokybišką paslaugą!
  • Mes rūpinamės Jūsų komfortu, todėl visuose mikroautobusuose yra atlenkiamos sėdynės – kad ilgos kelionės metu galėtume pailsėti ir saldžiai nusnūsti. Keliaujant karštomis vasaros dienomis, mikroautobuse Jus vėsins oro kondicionierius, o nuo kaulus laužančio žiemos šalčio padės apsisaugoti papildomo šildymo sistema. Mikroautobuse taip pat įrengta DVD garso aparatūra, todėl kelionės metu Jums neteks nuobodžiauti., jeigu išsikraus Jūsų išmanusis telefonas ar pernelyg greitai baigsite skaityti knygą. Visuose mikroautobusuose taip pat įdiegta navigacija, todėl galime garantuoti, kad pusiaukelėje tikrai nepasiklysime. O talpus ir saugus bagažo skyrius užtikrina, kad visi reikiami daiktai galės keliauti kartu su Jumis. Siekiame, kad keleivių vežimas į Angliją mūsų mikroautobusais būtų saugus ir patogus.
  • Šiuo metu daug įvairių įmonių ir fizinių asmenų veža į Angliją, todėl paslaugos tiekėją galite rinktis net gi pagal vežančio mikroautobuso spalvą. Žinoma, tai nėra racionalu. Juk svarbiausias keliavimo būdo pasirinkimo kriterijus yra prieinama kaina ir komfortas kelionės metu. Mes savo klientams ne tik teikiame kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą, bet taip pat paverčiame Jūsų kelionę kur kas paprastesne! Mes Jus ne tik paimsime nuo Jūsų namo durų, bet ir nuvešime iki reikiamos vietos. Keliaujantiems mūsų mikroautobusais nereikia sukti galvos, kaip iš tam tikros stotelės nuvykti į artimųjų namus ir nepasiklysti judriose Anglijos gatvėse. Jums taip pat nereikės rausti iš gėdos, jeigu nesuprasite, ką Jums sako autobuso ar taksi vairuotojas, o svarbiausia – už kelionę iki reikiamos vietos Jums nereikės patirti papildomų išlaidų. Mes dirbame atsakingai, todėl galime drąsiai teigti, kad esame vieni tų, kurie veža į Angliją saugiai, patogiai ir už prieinamą kainą. Mūsų klientai lieka patenkinti ir prireikus renkasi mūsų paslaugas vėl bei rekomenduoja mus savo draugams ar artimiesiems.