Siuntiniai į Angliją

Siuntiniai į Angliją

PDF – Siuntinio registravimo forma. Pavyzdys
PDF – Siuntiunio forma užpildymui. Tuščia.

Gimtadieniai, įvairios sukaktuvės ir kalendorinės šventės yra nemažas galvos skausmas tiems, kurie nori pasveikinti savo draugus ar artimuosius, esančius kitoje šalyje. Susitikti su po visą pasalį išsibarsčiusiais artimais žmonėmis ir paminėti tam tikras progas yra keblu, todėl norisi nusiųsti bent jau siuntinį ir pradžiuginti kitoje šalyje įsikūrusį draugą ar giminaitį. O tai nėra jokia naujovė – kasdien įvairūs siuntiniai į Angliją, Norvegiją, Vokietiją, Ispaniją ir kitas šalis yra siunčiami ne kilogramais, o visomis tonomis.
Niekam ne paslaptis, kad daugeliui lietuvių Anglija tapo antraisiais namais, todėl ne tik kelionės, bet ir siuntų pervežimas iš Lietuvos į Angliją, kaip ir iš Anglijos į Lietuvą, yra sparčiai populiarėjanti paslauga. Siuntos į Angliją siunčiamos ne tik gimtadienių ar švenčių proga, bet ir norint greičiau ir patogiau pervežti savo daiktus, kurie netilpo keliaujant kartu. Siuntos iš Anglijos yra ne ką mažiau populiari paslauga, nes svetur išvykę artimieji nepraleidžia nei vienos progos Lietuvoje likusiems giminaičiams ir draugams atsiųsti dovanų ar lauktuvių. Mes norime Jums padėti siųsti ir pervežti siuntinius, todėl siūlome kokybiškas ir patikimas siuntinių pervežimo paslaugas mikroautobusais.
Šia paslauga jau spėjo pasinaudoti tūkstančiai tėvų, kurių vaikai išvažiavo mokytis ar dirbti į užsienį. Ilgam laikotarpiui susikrauti visus reikiamus daiktus į kelis lagaminus nėra paprasta ir drįstame teigti, kad neįmanoma. Juk kitoje šalyje gali prireikti visko, pradedant šiltais drabužiais ir baigiant namų apyvokos reikmenimis. Žinoma, viską galima įsigyti nuvykus, tačiau tai yra papildomos ir visai nereikalingos išlaidos. Siuntiniai į Angliją yra kur kas pigesnis ir protingesnis sprendimas. Galite drąsiai savo artimiesiems siųsti savo užaugintas šviežias bulves, naujai močiučių numegztas šiltas vilnones kojines ir norimas perskaityti lietuviškas knygas.
Mes paimame tvarkingai supakuotus siuntinius iš Jūsų namų ir nuvežame į reikiamą vietą. Jums nereikia rūpintis, kaip nuvykti iki artimiausio pašto skyriaus, o vėliau rūpintis ar siuntinys pasiekė adresatą. Siuntinius paimame iš Jūsų rankų ir sutartu laiko perduodame reikiamoms rankoms. Kas gali būti patogiau?
Siuntos į Angliją turi būti tvarkingai supakuotos, švarios ir nekelti pavojaus kitiems kroviniams. Nepamirškite, kad už krovinio turinį atsakote Jūs, todėl laikykitės mūsų taisyklių ir bendrų teisės aktų, kurie reglamentuojama draudžiamų gaminių gabenimą. Jeigu nepaisote šių nurodymų ir pervežimo metu bus rasti nelegalūs ar neleistini daiktai, visas baudas turėsite padengti Jūs. Siuntos iš Anglijos lygiai taip pat privalo atitikti visus šiuos reikalavimus.
Mes gerbiame Jūsų patikėtą turtą ir dirbame atsakingai, todėl siuntos iš Anglijos ir į Angliją bus nugabentos Jūsų artimiesiems sveikos ir nesugadintos.
Siekiame patenkinti visų klientų poreikius, pateisinti lūkesčius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį. Esame pasirengę Jums suteikti kokybiškas siuntinių transportavimo paslaugas. Savo klientams siūlome ne tik palankias sąlygas, bet ir tinkamiausią kainą už kokybišką paslaugą.